Jednoduchá a efektivní pomůcka

Možná patříte mezi spokojené uživatele, kteří již flipcharty vlastníte nebo jste se s nimi již setkali. Pro toho, pro koho je tato kancelářská pomůcka neznámou novinkou, je rádi představíme.
Českým ekvivalentem je označení ,,přenosné prezentační tabule“, jejichž součástí je listový blok, na který se píše. Flipcharty existují v mnoha provedeních, ale základ je vždy stejný. V podstatě jde o přenosný stojan ohraničený rámem, jehož plocha slouží jako zápisná tabule. Flipcharty můžou mít výsuvná ramena, na která se umisťuje již popsaný papír nebo jejich plocha může být magnetická a lehce tak poslouží pro uchycení potřebných dokumentů nebo doprovodných obrázků. Pořizovací ceny jsou různé, ale mezi modely si jistě vybere každý podle svých možností.

Jednoduchá a efektivní pomůcka

Tyto prezentační tabule ocení každé školící centrum, firma nebo kancelář, neboť jde o vizuální pomůcku, která značně ulehčuje prezentace a interaktivně zapojuje přednášejícího a publikum. Výsledky a efekt přednášek je tak značný. V našem obchodě vám je nabízíme, stačí si jen vybrat.